Bilişim Koleji Sınav BilgileriSınav Tarihi: Mart 2019

Yer: Bilişim Koleji

İl: Ankara

Başvurmak için tıklayınız.

Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ve LGS’de Yüksek Başarısı ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2016 ve 2017 yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür.

2019-2020 eğitim ve öğretim döneminde en başarılı okullar arasında yer alan Bilişim Koleji’nde indirimli olarak okumak istiyorsanız online kayıt ile sınava başvurabilirsiniz. 2019-2020 eğitim ve öğretim döneminde Ankara’nın en iyi özel okullarından Bilişim Koleji’nde indirimli olarak okumak istiyorsanız online kayıt ile sınava başvurabilirsiniz. Sınava şu anda ilkokul 2. 3. 4., ortaokul 5. 6. 7.8. ve lise 9. 10. 11. sınıfta okuyan öğrenciler katılabilecek.

Kolej Bursluluk Sınavları 2019 yılında ücretsiz ya da indirimli bir şekilde Ankara’nın en iyi özel okullarında eğitim alımına olanak tanıyor. Öğrencilerimizin gelişimlerine her zaman yardımcı olarak, onların hayata iyi bir şekilde başlangıç yapmaları için çalışmaktayız.