Mahmut Ön Koleji Sınav BilgileriSınav Tarihi: Şubat 2019

Yer: Mahmut Ön Koleji

İl: İstanbul

Başvurmak için tıklayınız.

Özel Mahmut Ön Eğitim kurumları olarak yıllardır eğitim sektöründe hizmet vermekteyiz.

Okulumuz, tüm genel seçme ve yerleştirme sınavlarına herhangi bir ek desteğe ihtiyaç bırakmayacak bir öğretim verirken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını oluşturacak tüm aktivite ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hızlı değişim ve gelişmelerin, çok kanallı bilgi akışının yaşandığı 21. yüzyılın küreselleşen ve küçülen dünyasında Mahmut Ön Eğitim Kurumları olarak hedefimiz, öğrencilerimizin sevgi-saygı ortamında, kendini iyi ifade eden, hızla değişen teknolojiyi iyi kullanabilen, yabancı dili evrensel bilgi denizinden yararlanacak düzeyde anlayan ve yorumlayan, araştırmacı, proje geliştiren, sunum becerisine sahip, kendini yenileyen ve geliştiren, etik değerleri olan, üretken, rekabetçi, özgüveni olan, inisiyatif kullanan, sorgulayıp düşüncelerini özgürce ifade den, demokratik, dürüst, güvenilir, ahlaki değerlere önem veren, evrensel değerleri benimsemiş, Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinmiş, çok yönlü, kendine ve topluma faydalı bireyler olarak yetişmeleridir.

Mahmut Ön Okulları olarak her çocuğun ayrı birer değer olduğu noktasından hareket edip, bu doğrultuda okullarımızda öğrenim gören her öğrencimizin başarılı bir geleceğe büyük ve sağlam adımlarla yürüyen, gençler yetişmesini amaçlamaktayız.

9-10 Şubat tarihlerinde okulumuz bünyesinde yapılacak Bursluluk Sınavına 4.sınıf seviyesinden 11.sınıfa kadar tüm sınıf seviyeleri katılım gösterebilir. Sınav katılımları için; 0212 551 63 63 veya www.mahmutonkoleji.k12.tr adresinden yapabilirsiniz. Katılımcı her öğrenciye %30 burs imkânı olup, başarı durumlarına göre %100 burs olanağı verilmektedir.