HakkımızdaEduwiser Eğitim ve Yönetim Uygulaması, firmamızın teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmesi ve yeniliğe açık olan kurum kültürüyle eğitimcilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirilmiştir.


Eduwiser, alanında uzmanlaşmış yazılımcılar ve yıllarca okul idareciliği yapmış eğitimcilerin uzun çalışmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Okul içerisinde kullanılan bütün programları tek çatı altında toplamayı başarmış, esnek ve işlevsel bir eğitim yazılımıdır. Eğitim kurumlarının kurumsallaşmalarına yardımcı olmasıyla ön plana çıkmıştır.


2012 yılında geliştirilmeye başlayan Eduwiser Eğitim ve Yönetim Uygulaması; binlerce öğrenci, öğretmen, veli ve idareciye bugüne kadar üst seviye müşteri memnuniyeti ile hizmet vermiştir.

Neden Eduwiser?

1. Eğitim yönetim yazılımlarında 6 senelik tecrübeye sahiptir.


2. Tecrübeli eğitimciler ve uzman mühendisler tarafından tasarlanmıştır.


3. Türkiye’de 180 den fazla okulda, 6 binden fazla öğretmene ve 120 binden fazla öğrenciye ve 170 binden fazla veliye hizmet vermiştir.


4. Eduwiser sadece öğrenci, öğretmen ve veliler için değil okulun her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır: finansal hesaplamalar, ölçme ve değerlendirme, yoklama takibi, ödev verme ve kontrolü, psikolojik rehberlik takibi, servis ulaşımı kontrolü, akademik takvim, her türlü performans raporlamaları ve daha bir çok modül.


5. Eduwiser tüm platformlarda çalışabilmektedir, web, Android, iOS


6. En son teknoloji kullanarak bilgi güvenliği korunmaktadır.


7. Bulut teknolojisini kullanarak ileri seviyede ölçeklenebilir bir altyapı vardır.


8. Öğretmen, veli ve öğrencinin birbirleriyle karşılıklı iletişimi sağlayan Türkiye’deki ilk iOS ve Android mobil uygulamaları geliştirerek bu alanda da öncü olmuştur. Mobil uygulamalar sayesinde öğrenci performansının ciddi şekilde arttığı görülmektedir.


9. Tüm eğitim kurumlarının uygulamayı kesintisiz bir şekilde kullanabilmeleri için yüksek standartlarda ve hızlı teknik destek.